Nauczyciele

Lista nauczycieli

mgr inż. Marek Myśliński Dyrekcja marek.myslinski@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Włodzimierz Raczek Dyrekcja wlodzimierz.raczek@lo5.bielsko.pl
mgr Krzysztof Gacek Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych krzysztof.gacek@lo5.bielsko.pl
mgr Bogusław Gardaś Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
dr inż. Sławomir Herma Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych slawomir.herma@lo5.bielsko.pl
mgr Rafał Kaźmierczyk Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych rafal.kazmierczyk@lo5.bielsko.pl
mgr Andrzej Koźmic Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych andrzej.kozmic@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Krzysztof Krawet Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych krzysztof.krawet@lo5.bielsko.pl
mgr Janina Kula Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych janina.kula@lo5.bielsko.pl
mgr Beata Odrobińska-Podsiadło Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
mgr inż. Włodzimierz Raczek Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych wlodzimierz.raczek@lo5.bielsko.pl
mgr Tomasz Szymczyk Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych tomasz.szymczyk@lo5.bielsko.pl
mgr Ewa Tokarska Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
mgr inż. Bartłomiej Żywczak Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych bartlomiej.zywczak@lo5.bielsko.pl
mgr Lucyna Barzycka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych
mgr Agata Czaudera-Gałka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych
mgr Edyta Jano Nauczyciele przedmiotów humanistycznych
mgr Jerzy Jędryka Nauczyciele przedmiotów humanistycznych jerzy.jedryka@lo5.bielsko.pl
mgr Arkadiusz Suchodolski Nauczyciele przedmiotów humanistycznych arkadiusz.suchodolski@lo5.bielsko.pl
mgr Urszula Zajączek Nauczyciele przedmiotów humanistycznych urszula.zajaczek@lo5.bielsko.pl
mgr Monika Zawadzka-Adamiak Nauczyciele przedmiotów humanistycznych monika.zawadzka@lo5.bielsko.pl
mgr Magdalena Czader Nauczyciele języków obcych magdalena.czader@lo5.bielsko.pl
mgr Bożena Gwiżdż-Urbaniec Nauczyciele języków obcych
mgr Iwona Klemens Nauczyciele języków obcych
mgr Teresa Kozik Nauczyciele języków obcych teresa.kozik@lo5.bielsko.pl
mgr Joanna Szczęsna Nauczyciele języków obcych
mgr Izabela Wiencek Nauczyciele języków obcych
mgr Sergiusz Filipiak Nauczyciele wychowania - fizycznego
mgr Katarzyna Zarębska Nauczyciele wychowania - fizycznego katarzyna.kotnis@lo5.bielsko.pl
Uwaga! Nasza strona korzysta z ciasteczek. Rozumiem. Więcej informacji…