Aktualności

Finalistka Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Katarzyna Kloc z klasy 3b została finalistką Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

2020-03-31 10:00

Finalista Olimpiady Fizycznej

Michał Białożyt 3A został Finalistą 69. Olimpiady Fizycznej. Gratulujemy!

2020-03-26 15:49

Finaliści LXXI Olimpiady Matematycznej

Wśród finalistów LXXI Olimpiady Matematycznej znaleźli się: Mateusz Gabzdyl, Paweł Gadziński, Adam Szeruda

2020-03-26 12:00

II Miejsce Tymoteusza Kosmana w Pucharze Polski Juniorów we wspinaczce sportowej

Uczeń klasy 1c zdobył II miejsce w Pucharze Polski Juniorów we wspinaczce sportowej w kategorii prowadzenie.

2020-03-14 15:40

Konkurs z zakresu realioznawstwa krajów niemieckojęzycznych

III miejsce wywalczyli: Szymon Malinka, Jakub Pietrzak i Łukasz Szubert w etapie regionalnym konkursu wiedzy o Szwajcarii “Turbolandeskunde: die Schw…

2020-03-10 07:00

Kwalifikacje do finału olimpiady z literatury i języka polskiego

Uczennica klasy 2B - Martyna Lalik zakwalifikowała się do finału 50 edycji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

2020-03-09 11:11