Osiągnięcia

Dokonania uczniowskie od początku istnienia szkoły

Olimpiada Matematyczna (71)

Filip Malinowski (Finalista 2017)

Mikołaj Tomalik (Finalista 2017)

Wojciech Klemens (Laureat 2016)

Marta Mościcka (Laureat 2016)

Bogna Pawlus (Laureat 2015)

Jakub Morawski (Laureat 2015)

Wojciech Klemens (Finalista 2015)

Jakub Kuklis (Finalista 2015)

Filip Malinowski (Finalista 2015)

Marta Mościcka (Finalista 2015)

Wojciech Klemens (Laureat 2014)

Michał Wiatrowski (Laureat 2014)

Jakub Marciniszyn (Finalista 2014)

Jakub Morawski (Finalista 2014)

Jakub Staroń (Finalista 2014)

Jakub Morawski (Laureat 2013)

Jakub Staroń (Finalista z wyróżnieniem 2013)

Michał Gieleciak (Finalista 2012)

Jakub Staroń (Finalista 2012)

Łukasz Drwięga (Laureat 2011)

Maciej Foks (Laureat 2011)

Michał Matusiak (Finalista z wyróżnieniem 2011)

Franciszek Okrzesik (Finalista 2011)

Mateusz Przybyła (Finalista z wyróżnieniem 2011)

Michał Matusiak (Laureat 2010)

Paulina Cholewnik (Finalista 2010)

Łukasz Drwięga (Finalista z wyróżnieniem 2010)

Maciej Foks (Finalista 2010)

Frianciszek Okrzesik (Finalista 2010)

Mateusz Przybyła (Finalista 2010)

Michał Wantoła (Finalista 2010)

Jakub Oćwieja (Laureat 2009)

Krzysztof Hajto (Finalista 2009)

Łukasz Drwięga (Finalista 2009)

Łukasz Szydełko (Finalista 2009)

Jakub Oćwieja (Laureat 2008)

Aleksander Kubica (Laureat 2008)

Benedykt Błaszkiewicz (Finalista 2008)

Szymon Migacz (Finalista 2008)

Paweł Morkosz (Finalista 2008)

Jakub Nogły (Finalista 2008)

Benedykt Błaszkiewicz (Finalista 2007)

Aleksander Kubica (Finalista 2007)

Jakub Oćwieja (Laureat 2007)

Agnieszka Dul (Finalista 2006)

Aleksander Kubica (Finalista 2006)

Alicja Łuszczak (Finalista 2006)

Kornel Maczyński (Finalista 2006)

Adam Wegert (Finalista 2006)

Grzegorz Łuczyna (Finalista 2005)

Alicja Łuszczak (Finalista 2005)

Kornel Maczyński (Finalista 2005)

Alicja Łuszczak (Finalista z wyróżnieniem 2004)

Krzysztof Putyra (Finalista 2003)

Artur Hibner (Finalista 2002)

Krzysztof Putyra (Finalista 2002)

Michał Adamaszek (Laureat 2001)

Bartosz Sułkowski (Laureat 2001)

Michał Adamaszek (Laureat 2000)

Patrycjusz Franczak (Finalista 2000)

Krzysztof Maczyński (Finalista z wyróżnieniem 2000)

Piotr Niemczyk (Finalista z wyróżnieniem 2000)

Bartosz Sułkowski (Laureat 2000)

Michał Adamaszek (Finalista 1999)

Krzysztof Maczyński (Finalista 1999)

Michał Adamaszek (Finalista 1998)

Krzysztof Maczyński (Finalista 1998)

Grzegorz Matecki (Finalista 1997)

Nikodem Szpak (Finalista 1995)

Paweł Strykowski (Finalista 1995)

Nikodem Szpak (Finalista 1994)

Olimpiada Fizyczna (21)

Filip Malinowski (Finalista 2017)

Filip Ślazyk (Finalista 2017)

Franciszek Juras (Finalista 2015)

Michał Sadowski (Finalista 2014)

Michał Sadowski (Finalista 2013)

Rafał Kozik (Finalista 2012)

Sebastian Dawid (Finalista 2012)

Rafał Kozik (Finalista 2011)

Tomasz Jasek (Finalista 2010)

Aleksander Kubica (Laureat 2008)

Szymon Migacz (Finalista 2008)

Marcin Walas (Finalista 2007)

Radosław Chrapkiewicz (Finalista 2006)

Kornel Maczyński (Laureat 2006)

Radosław Chrapkiewicz (Finalista 2005)

Kornel Maczyński (Laureat 2005)

Piotr Migdał (Laureat 2004)

Piotr Migdał (Laureat 2003)

Krzysztof Stasiak (Finalista 2001)

Piotr Kraus (Finalista 2000)

Krzysztof Maczyński (Finalista 1999)

Olimpiada Informatyczna (20)

Jakub Staroń (Laureat 2014)

Michał Wiatrowski (Finalista 2014)

Jakub Marciniszyn (Finalista 2014)

Łukasz Kempys (Finalista 2014)

Jakub Staroń (Finalista 2013)

Jakub Staroń (Finalista 2012)

Jakub Oćwieja (Laureat 2009)

Konrad Strack (Finalista 2009)

Jakub Oćwieja (Finalista 2008)

Jacek Migdał (Laureat 2007)

Marcin Walas (Finalista 2007)

Jakub Oćwieja (Finalista 2007)

Barłomiej Wołowiec (Laureat 2006)

Jacek Migdał (Laureat 2006)

Barłomiej Wołowiec (Finalista 2005)

Michał Adamaszek (Laureat 2001)

Bartosz Sułkowski (Finalista 2001)

Michał Adamaszek (Finalista 2000)

Kajetan Kryszewski (Finalista 1997)

Leszek Kielar (Finalista 1994)

Olimpiada Geograficzna (16)

Mateusz Lichwa (Finalista 2016)

Agnieszka Damek (Finalista 2011)

Kajetan Chrapkiewicz (Finalista 2010)

Katarzyna Kowalik (Finalista 2010)

Kamil Sekuła (Finalista 2010)

Michał Wojarski (Finalista 2009)

Katarzyna Kowalik (Finalista 2009)

Michał Polak (Finalista 2008)

Katarzyna Wicher (Finalista 2007)

Barbara Olbromska (Finalista 2006)

Anna Filuś (Finalista 2005)

Monika Moś (Finalista 1997)

Jacek Puchałka (Finalista 1997)

Monika Moś (Finalista 1996)

Monika Moś (Finalista 1995)

Witold Gleń (Finalista 1994)

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (15)

Justyna Golec (Finalista 2015)

Magdalena Gawron (Laureat 2014)

Jakub Borgosz (Finalista 2014)

Piotr Pietrzyk (Finalista 2014)

Jakub Borgosz (Finalista 2013)

Lucjan Kierczak (Laureat 2012)

Katarzyna Kowalik (Laureat 2012)

Weronika Mincewicz (Finalista 2012)

Rafał Borgosz (Finalista 2011)

Lucjan Kierczak (Finalista 2011)

Weronika Mincewicz (Laureat 2011)

Tomasz Olma (Finalista 2011)

Michał Leszczyński (Laureat 2010)

Bartosz Malinowski (Laureat 2007)

Bartosz Malinowski (Laureat 2006)

Olimpiada Przedsiębiorczości (11)

Agnieszka Pechcińska (laureat 2018)

Karolina Kręcioch (Laureat 2016)

Jakub Słonka (Finalista 2016)

Justyna Golec (Laureat 2015)

Jakub Borgosz (Laureat 2014)

Magdalena Gawron (Laureat 2014)

Jakub Borgosz (Laureat 2013)

Lucjan Kierczak (Laureat 2012)

Lucjan Kierczak (Laureat 2011)

Bartosz Malinowski (Laureat 2007)

Bartosz Malinowski (Finalista 2006)

Olimpiada Innowacji Technicznych (9)

Jakub Okulski (Finalista 2013)

Jakub Drzazga (Finalista 2012)

Paweł Nowosiadło (Finalista 2012)

Rafał Kozik (Laureat 2012)

Łukasz Kordas (Finalista 2012)

Marcin Kordas (Finalista 2012)

Konrad Dymek (Finalista 2012)

Paweł Kłósko (Finalista 2012)

Rafał Kozik (Finalista 2011)

Olimpiada Języka Angielskiego (8)

Peter Dziedzic (Finalista 2018)

Karolina Kręcioch (Laureat 2017)

Krystyna Springer (Finalista 2012)

Michał Leszczyński (Laureat 2010)

Michał Leszczyński (Laureat 2010)

Maciej Chrapkiewicz (Finalista 2008)

Maciej Chrapkiewicz (Finalista 2008)

Jacek Hutyra (Laureat 2001)

Olimpiada Filozoficzna (7)

Karol Mocek (Finalista 2018)

Karol Mocek (Finalista 2017)

Kinga Budzyn (Finalista 2016)

Katarzyna Kowalik (Laureat 2012)

Michał Leszczyński (Laureat 2010)

Leopold Hess (Laureat 2004)

Beata Strządała (Finalista 2003)

Olimpiada Teologii Katolickiej (7)

Karolina Szczepańczyk (Finalista 2016)

Aleksandra Warzecha (Finalista 2015)

Wojciech Talik (Finalista 2013)

Kamil Duc (Finalista 2011)

Dawid Tyrna (Finalista 2011)

Kamil Kwaśny (Finalista 2010)

Dawid Tyrna (Finalista 2010)

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości (6)

Adrian Kania (Finalista 2013)

Mikołaj Konior (Laureat 2012)

Ignacy Mizia (Laureat 2012)

Jędrzej Kołodziejczyk (Laureat 2011)

Paweł Trzęsicki (Laureat 2010)

Paweł Trzęsicki (Laureat 2009)

Olimpiada Języka Polskiego (6)

Katarzyna Kamińska (Finalista 2013)

Katarzyna Kanik (Finalista 2010)

Maciej Chrapkiewicz (Finalista 2008)

Leopold Hess (Finalista 2004)

Aleksandra Kołodziejczyk (Finalista 1998)

Aleksandra Kołodziejczyk (Finalista 1997)

Olimpiada Astronomiczna (5)

Jakub Morawski (Finalista 2015)

Jakub Morawski (Finalista 2014)

Aleksander Kubica (Laureat 2008)

Radosław Chrapkiewicz (Laureat 2005)

Krzysztof Putyra (Laureat 2003)

Olimpiada Artystyczna (4)

Romain Rihouët (Finalista z wyróżnieniem 2015)

Matylda Polak (Finalista 2012)

Agnieszka Żabicka (Finalista 2012)

Aleksandra Kołodziejczyk (Laureat 1997)

Olimpiada Chemiczna (3)

Krzysztofa Białożyt (Laureat 2014)

Sebastian Jodłowski (Finalista 2010)

Jacek Puchałka (Finalista 1997)

Olimpiada Biologiczna (3)

Monika Gajda (Laureat 2018)

Ewa Bielczyk (Finalista 2006)

Ewa Bielczyk (Finalista 2005)

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej (3)

Jonatan Hrynko (Laureat 2017)

Patryk Pasterny (Finalista 2014)

Wojciech Wilgierz (Finalista 2012)

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej (2)

Elżbieta Sraga (Finalista 2005)

Bartłomiej Chromik (Finalista 2004)

Olimpiada Języka Łacińskiego (2)

Leopold Hess (Laureat 2004)

Leopold Hess (Finalista 2003)

Olimpiada Języka Francuskiego (2)

Rhydian Rihouët (Finalista 2018)

Romain Rihouët (Finalista 2013)

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości (2)

Marta Sokołowska (Laureat 2015)

Anna Kulińska (Finalista 2015)

Mała Olimpiada Matematyczna (1)

Michał Adamaszek (Laureat 2000)

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki (1)

Ewa Szczepanik (Laureat 2016)

Wiedzy o Mediach (1)

Jakub Curyło (Finalista 2016)

Uwaga! Nasza strona korzysta z ciasteczek. Rozumiem. Więcej informacji…