Osiągnięcia

Dokonania uczniowskie od początku istnienia szkoły

Olimpiada Matematyczna

71 finalistów i laureatów
F Filip Malinowski Finalista 2017
F Mikołaj Tomalik Finalista 2017
L Wojciech Klemens Laureat 2016
L Marta Mościcka Laureat 2016
L Bogna Pawlus Laureat 2015
L Jakub Morawski Laureat 2015
F Wojciech Klemens Finalista 2015
F Jakub Kuklis Finalista 2015
F Filip Malinowski Finalista 2015
F Marta Mościcka Finalista 2015
L Wojciech Klemens Laureat 2014
L Michał Wiatrowski Laureat 2014
F Jakub Marciniszyn Finalista 2014
F Jakub Morawski Finalista 2014
F Jakub Staroń Finalista 2014
L Jakub Morawski Laureat 2013
F Jakub Staroń Finalista z wyróżnieniem 2013
F Michał Gieleciak Finalista 2012
F Jakub Staroń Finalista 2012
L Łukasz Drwięga Laureat 2011
L Maciej Foks Laureat 2011
F Michał Matusiak Finalista z wyróżnieniem 2011
F Franciszek Okrzesik Finalista 2011
F Mateusz Przybyła Finalista z wyróżnieniem 2011
L Michał Matusiak Laureat 2010
F Paulina Cholewnik Finalista 2010
F Łukasz Drwięga Finalista z wyróżnieniem 2010
F Maciej Foks Finalista 2010
F Frianciszek Okrzesik Finalista 2010
F Mateusz Przybyła Finalista 2010
F Michał Wantoła Finalista 2010
L Jakub Oćwieja Laureat 2009
F Krzysztof Hajto Finalista 2009
F Łukasz Drwięga Finalista 2009
F Łukasz Szydełko Finalista 2009
L Jakub Oćwieja Laureat 2008
L Aleksander Kubica Laureat 2008
F Benedykt Błaszkiewicz Finalista 2008
F Szymon Migacz Finalista 2008
F Paweł Morkosz Finalista 2008
F Jakub Nogły Finalista 2008
F Benedykt Błaszkiewicz Finalista 2007
F Aleksander Kubica Finalista 2007
L Jakub Oćwieja Laureat 2007
F Agnieszka Dul Finalista 2006
F Aleksander Kubica Finalista 2006
F Alicja Łuszczak Finalista 2006
F Kornel Maczyński Finalista 2006
F Adam Wegert Finalista 2006
F Grzegorz Łuczyna Finalista 2005
F Alicja Łuszczak Finalista 2005
F Kornel Maczyński Finalista 2005
F Alicja Łuszczak Finalista z wyróżnieniem 2004
F Krzysztof Putyra Finalista 2003
F Artur Hibner Finalista 2002
F Krzysztof Putyra Finalista 2002
L Michał Adamaszek Laureat 2001
L Bartosz Sułkowski Laureat 2001
L Michał Adamaszek Laureat 2000
F Patrycjusz Franczak Finalista 2000
F Krzysztof Maczyński Finalista z wyróżnieniem 2000
F Piotr Niemczyk Finalista z wyróżnieniem 2000
L Bartosz Sułkowski Laureat 2000
F Michał Adamaszek Finalista 1999
F Krzysztof Maczyński Finalista 1999
F Michał Adamaszek Finalista 1998
F Krzysztof Maczyński Finalista 1998
F Grzegorz Matecki Finalista 1997
F Nikodem Szpak Finalista 1995
F Paweł Strykowski Finalista 1995
F Nikodem Szpak Finalista 1994

Olimpiada Fizyczna

21 finalistów i laureatów
F Filip Malinowski Finalista 2017
F Filip Ślazyk Finalista 2017
F Franciszek Juras Finalista 2015
F Michał Sadowski Finalista 2014
F Michał Sadowski Finalista 2013
F Rafał Kozik Finalista 2012
F Sebastian Dawid Finalista 2012
F Rafał Kozik Finalista 2011
F Tomasz Jasek Finalista 2010
L Aleksander Kubica Laureat 2008
F Szymon Migacz Finalista 2008
F Marcin Walas Finalista 2007
F Radosław Chrapkiewicz Finalista 2006
L Kornel Maczyński Laureat 2006
F Radosław Chrapkiewicz Finalista 2005
L Kornel Maczyński Laureat 2005
L Piotr Migdał Laureat 2004
L Piotr Migdał Laureat 2003
F Krzysztof Stasiak Finalista 2001
F Piotr Kraus Finalista 2000
F Krzysztof Maczyński Finalista 1999

Olimpiada Informatyczna

20 finalistów i laureatów
L Jakub Staroń Laureat 2014
F Michał Wiatrowski Finalista 2014
F Jakub Marciniszyn Finalista 2014
F Łukasz Kempys Finalista 2014
F Jakub Staroń Finalista 2013
F Jakub Staroń Finalista 2012
L Jakub Oćwieja Laureat 2009
F Konrad Strack Finalista 2009
F Jakub Oćwieja Finalista 2008
L Jacek Migdał Laureat 2007
F Marcin Walas Finalista 2007
F Jakub Oćwieja Finalista 2007
L Barłomiej Wołowiec Laureat 2006
L Jacek Migdał Laureat 2006
F Barłomiej Wołowiec Finalista 2005
L Michał Adamaszek Laureat 2001
F Bartosz Sułkowski Finalista 2001
F Michał Adamaszek Finalista 2000
F Kajetan Kryszewski Finalista 1997
F Leszek Kielar Finalista 1994

Olimpiada Geograficzna

16 finalistów i laureatów
F Mateusz Lichwa Finalista 2016
F Agnieszka Damek Finalista 2011
F Kajetan Chrapkiewicz Finalista 2010
F Katarzyna Kowalik Finalista 2010
F Kamil Sekuła Finalista 2010
F Michał Wojarski Finalista 2009
F Katarzyna Kowalik Finalista 2009
F Michał Polak Finalista 2008
F Katarzyna Wicher Finalista 2007
F Barbara Olbromska Finalista 2006
F Anna Filuś Finalista 2005
F Monika Moś Finalista 1997
F Jacek Puchałka Finalista 1997
F Monika Moś Finalista 1996
F Monika Moś Finalista 1995
F Witold Gleń Finalista 1994

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

15 finalistów i laureatów
F Justyna Golec Finalista 2015
L Magdalena Gawron Laureat 2014
F Jakub Borgosz Finalista 2014
F Piotr Pietrzyk Finalista 2014
F Jakub Borgosz Finalista 2013
L Lucjan Kierczak Laureat 2012
L Katarzyna Kowalik Laureat 2012
F Weronika Mincewicz Finalista 2012
F Rafał Borgosz Finalista 2011
F Lucjan Kierczak Finalista 2011
L Weronika Mincewicz Laureat 2011
F Tomasz Olma Finalista 2011
L Michał Leszczyński Laureat 2010
L Bartosz Malinowski Laureat 2007
L Bartosz Malinowski Laureat 2006

Olimpiada Przedsiębiorczości

11 finalistów i laureatów
L Agnieszka Pechcińska laureat 2018
L Karolina Kręcioch Laureat 2016
F Jakub Słonka Finalista 2016
L Justyna Golec Laureat 2015
L Jakub Borgosz Laureat 2014
L Magdalena Gawron Laureat 2014
L Jakub Borgosz Laureat 2013
L Lucjan Kierczak Laureat 2012
L Lucjan Kierczak Laureat 2011
L Bartosz Malinowski Laureat 2007
F Bartosz Malinowski Finalista 2006

Olimpiada Innowacji Technicznych

9 finalistów i laureatów
F Jakub Okulski Finalista 2013
F Jakub Drzazga Finalista 2012
F Paweł Nowosiadło Finalista 2012
L Rafał Kozik Laureat 2012
F Łukasz Kordas Finalista 2012
F Marcin Kordas Finalista 2012
F Konrad Dymek Finalista 2012
F Paweł Kłósko Finalista 2012
F Rafał Kozik Finalista 2011

Olimpiada Języka Angielskiego

8 finalistów i laureatów
F Peter Dziedzic Finalista 2018
L Karolina Kręcioch Laureat 2017
F Krystyna Springer Finalista 2012
L Michał Leszczyński Laureat 2010
L Michał Leszczyński Laureat 2010
F Maciej Chrapkiewicz Finalista 2008
F Maciej Chrapkiewicz Finalista 2008
L Jacek Hutyra Laureat 2001

Olimpiada Filozoficzna

7 finalistów i laureatów
F Karol Mocek Finalista 2018
F Karol Mocek Finalista 2017
F Kinga Budzyn Finalista 2016
L Katarzyna Kowalik Laureat 2012
L Michał Leszczyński Laureat 2010
L Leopold Hess Laureat 2004
F Beata Strządała Finalista 2003

Olimpiada Teologii Katolickiej

7 finalistów i laureatów
F Karolina Szczepańczyk Finalista 2016
F Aleksandra Warzecha Finalista 2015
F Wojciech Talik Finalista 2013
F Kamil Duc Finalista 2011
F Dawid Tyrna Finalista 2011
F Kamil Kwaśny Finalista 2010
F Dawid Tyrna Finalista 2010

Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości

6 finalistów i laureatów
F Adrian Kania Finalista 2013
L Mikołaj Konior Laureat 2012
L Ignacy Mizia Laureat 2012
L Jędrzej Kołodziejczyk Laureat 2011
L Paweł Trzęsicki Laureat 2010
L Paweł Trzęsicki Laureat 2009

Olimpiada Języka Polskiego

6 finalistów i laureatów
F Katarzyna Kamińska Finalista 2013
F Katarzyna Kanik Finalista 2010
F Maciej Chrapkiewicz Finalista 2008
F Leopold Hess Finalista 2004
F Aleksandra Kołodziejczyk Finalista 1998
F Aleksandra Kołodziejczyk Finalista 1997

Olimpiada Astronomiczna

5 finalistów i laureatów
F Jakub Morawski Finalista 2015
F Jakub Morawski Finalista 2014
L Aleksander Kubica Laureat 2008
L Radosław Chrapkiewicz Laureat 2005
L Krzysztof Putyra Laureat 2003

Olimpiada Artystyczna

4 finalistów i laureatów
F Romain Rihouët Finalista z wyróżnieniem 2015
F Matylda Polak Finalista 2012
F Agnieszka Żabicka Finalista 2012
L Aleksandra Kołodziejczyk Laureat 1997

Olimpiada Chemiczna

3 finalistów i laureatów
L Krzysztofa Białożyt Laureat 2014
F Sebastian Jodłowski Finalista 2010
F Jacek Puchałka Finalista 1997

Olimpiada Biologiczna

3 finalistów i laureatów
L Monika Gajda Laureat 2018
F Ewa Bielczyk Finalista 2006
F Ewa Bielczyk Finalista 2005

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

3 finalistów i laureatów
L Jonatan Hrynko Laureat 2017
F Patryk Pasterny Finalista 2014
F Wojciech Wilgierz Finalista 2012

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

2 finalistów i laureatów
F Elżbieta Sraga Finalista 2005
F Bartłomiej Chromik Finalista 2004

Olimpiada Języka Łacińskiego

2 finalistów i laureatów
L Leopold Hess Laureat 2004
F Leopold Hess Finalista 2003

Olimpiada Języka Francuskiego

2 finalistów i laureatów
F Rhydian Rihouët Finalista 2018
F Romain Rihouët Finalista 2013

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

2 finalistów i laureatów
L Marta Sokołowska Laureat 2015
F Anna Kulińska Finalista 2015

Mała Olimpiada Matematyczna

1 finalistów i laureatów
L Michał Adamaszek Laureat 2000

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

1 finalistów i laureatów
L Ewa Szczepanik Laureat 2016

Wiedzy o Mediach

1 finalistów i laureatów
F Jakub Curyło Finalista 2016
Uwaga! Nasza strona korzysta z ciasteczek. Rozumiem. Więcej informacji…