Osiągnięcia sportowe

2017/2018

1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 4 miejsce w województwie
2 piłka koszykowa chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
2 tenis stołowy chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
3 piłka ręczna dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej

2016/2017

3 piłka ręczna dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej
2 piłka siatkowa chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
2 drużynowa lekkoatletyka chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
3 tenis stołowy chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej

2015/2016

3 biegi przełajowe dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka siatkowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 4 miejsce w województwie
1 drużynowa lekkoatletyka chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie

2014/2015

2 tenis stołowy dziewczęta 2 miejsce w Bielsku-Białej 5 miejsce w rejonie
3 sztafeta szwedzka dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej
2 piłka siatkowa chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
2 piłka koszykowa chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
2 piłka ręczna chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
2 sztafeta szwedzka chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie

2013/2014

2 sztafeta szwedzka dziewczęta 2 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
3 piłka koszykowa chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 3 miejsce w województwie
3 biegi przełajowe chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
3 sztafeta szwedzka chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej 3 miejsce w rejonie

2012/2013

2 sztafeta szwedzka dziewczęta 2 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 3 miejsce w województwie
1 piłka koszykowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 3 miejsce w rejonie
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 4 miejsce w województwie
2 sztafeta szwedzka chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 7 miejsce w województwie

2011/2012

2 piłka ręczna dziewczęta 2 miejsce w Bielsku-Białej
3 biegi przełajowe dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka koszykowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 1 miejsce w rejonie 3 miejsce w województwie

2010/2011

2 piłka siatkowa chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka koszykowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
2 piłka ręczna chłopcy 2 miejsce w Bielsku-Białej
3 drużynowa lekkoatletyka chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej

2009/2010

1 piłka koszykowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
1 piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
1 tenis stołowy chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 4 miejsce w rejonie
3 tenis stołowy dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej

2008/2009

1 tenis stołowy dziewczęta 1 miejsce w Bielsku-Białej 5 miejsce w rejonie
1 tenis stołowy chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
3 piłka koszykowa chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej

2007/2008

2 piłka siatkowa dziewczęta 2 miejsce w Bielsku-Białej
3 piłka siatkowa chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
1 piłka koszykowa chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 3 miejsce w rejonie
3 piłka ręczna chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
3 tenis stołowy chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej

2006/2007

3 piłka siatkowa chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
3 tenis stołowy chłopcy 3 miejsce w Bielsku-Białej
1 szachy dróżynowe chłopcy 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie
1 szachy dróżynowe dziewczęta 1 miejsce w Bielsku-Białej 2 miejsce w rejonie

2005/2006

3 drużynowa lekkoatletyka dziewczęta 3 miejsce w Bielsku-Białej
Uwaga! Nasza strona korzysta z ciasteczek. Rozumiem. Więcej informacji…