Dla kandydatów

02:19 14-07-2021

Witaj, chcesz do nas dołączyć?

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2021/2022. W odpowiedzi na Wasze pytania przedstawiamy najważniejsze informacje już teraz!

Planujemy otwarcie następujących klas:

A - Klasa matematyczna (matematyka, fizyka, informatyka)
    B - Klasa Informatyczne (matematyka, fizyka, informatyka)
    C - Klasa fizyczna (matematyka, fizyka, informatyka)
    D - Klasa ekonomiczna (matematyka, geografia, język angielski)

Regulamin rekrutacji 2021

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w tym pliku: Zasady Rekrutacji 2021/2022.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=CGaV5gix6-0

Oferta edukacyjna V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej

1) KOMUNIKAT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022 w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych jest dostępny na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

2) Ósmoklasisto! V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej jest szkołą której szukasz. Proponujemy naukę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy otwartość dla młodych ludzi z pasją, wierzymy że tacy uczniowie jak Ty będą się u nas czuli niezwykle wyjątkowo. Jaką szkołą jesteśmy? V LO w Bielsku-Białej to szkoła stosunkowo młoda lecz z bogatą i wyjątkową atmosferą. Priorytetem jest stawianie na nowoczesność. Gwarantujemy odpowiedni poziom nauczania oraz pracę z niezwykłą kadrą pedagogiczną, która kocha uczyć. nas rozwiniesz skrzydła, a my pokażemy Ci jak latać. V LO? A dlaczego? W ofercie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroki wachlarz propozycji. Podstawowym profilem we wszystkich klasach jest matematyka. W każdej z klas uwzględniamy wysokie zainteresowanie przedmiotami kierunkowymi takimi jak Informatyka, Fizyka i Geografia. Każdy w ten sposób może wskazać swoje priorytety, które my z przyjemnością uwzględnimy w swojej pracy. Nasi Uczniowie i Absolwenci biorą czynny udział w życiu Szkoły. Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, którą nasi uczniowie pomagają tworzyć. Z przyjemnością zapraszamy do PIĄTKI.

Śledź nasz fanpage na Facebooku, by nic Cię nie ominęło!