Lista podręczników dla klas 1

Publikujemy oto listę podręczników dla uczniów klas 1:

Dodatkowe informacje:
1 września zostanie przeprowadzony test kompetencji językowych z j. angielskiego. Na tej podstawie zostanie ustalony poziom znajomości języka. Dlatego informacja o podręczniku do j. angielskiego zostanie podana we wrześniu.
Informacja o podręczniku z języka hiszpańskiego zostanie podana we wrześniu.
UWAGA dotycząca języka NIEMIECKIEGO.
Osoby, które uczyły się w szkole podstawowej j. niemieckiego kupują podręcznik
Effekt. Język niemiecki. Podręcznik. Liceum i technikum. Część 2 oraz Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Liceum i technikum. Część 2.
Osoby, które nie uczyły się języka niemieckiego kupują podręcznik
Effekt. Język niemiecki. Podręcznik. Liceum i technikum. Część 1 oraz Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Liceum i technikum. Część 1.
Podręcznik Język polski 1 (cz. 2). Sztuka wyrazu. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, można zakupić w późniejszym czasie - w trakcie trwania roku szkolnego.
We wrześniu odbędzie się w szkole giełda podręczników, gdzie będzie można odkupić podręczniki od starszych uczniów.
Przy kupowaniu podręczników proszę zwracać uwagę, aby były one dedykowane absolwentom szkół podstawowych.