Gra miejska "Zimowy romans"

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w przygotowania do Uczniowskiego Kongresu Kultury organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące. Ich zadaniem było przygotowanie fabularnej gry terenowej z wątkiem kryminalnym. W tym celu młodzież udała się na spacer z przewodnikiem trasą najciekawszych zabytków w naszym mieście. Przez kolejne tygodnie uczniowie spotykali się, tworząc fabułę i zadania dla uczestników gry, która została przeprowadzona 17 października o godzinie 10:00. W wydarzeniu wzięły udział bielskie licea: Liceum im. M. Kopernika, Liceum im. A. Asnyka, Liceum im. KEN, Liceum im. H. Chrzanowskiej. Zwyciężyła drużyna z Kopernika.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w naszym projekcie.

Twórców gry:
Konrad Niesyt - lider zespołu, Mikołaj Molga - odpowiedzialny za oprogramowanie gry.
W skład zespołu weszli następujący uczniowie: Łukasz Szubert, Angelika Kosińska, Franciszek Ślusarczyk, Zofia Teper, Mikołaj Gólski, Tomasz Damek, Dagmara Jakubiec, Klaudia Kuźnik, Zuzanna Sekta, Maja Cybuch, Marcin Jarek, Wiktorek Matuszek, Małgorzata Grzanka, Aleksandra Gawlas, Michał Niesyt
Opiekun: Urszula Zajączek

Regulamin gry