Przejdź do treści Przejdź do menu

Dyrektorzy Szkoły

mgr inż. Marek Myśliński dyrektor marek.myslinski@lo5.bielsko.pl
dr inż. Sławomir Herma wicedyrektor slawomir.herma@lo5.bielsko.pl

Nauczyciele

mgr Krzysztof Gacek matematyka krzysztof.gacek@lo5.bielsko.pl
mgr Bogusław Gardaś boguslaw.gardas@lo5.bielsko.pl
dr Dawid Kotrys dawid.kotrys@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Krzysztof Krawet krzysztof.krawet@lo5.bielsko.pl
mgr Anna Ludwig-Jawura fizyka anna.jawura@lo5.bielsko.pl
mgr Andrzej Koźmic andrzej.kozmic@lo5.bielsko.pl
mgr Janina Kula janina.kula@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Marek Myśliński marek.myslinski@lo5.bielsko.pl
dr inż. Sławomir Herma informatyka slawomir.herma@lo5.bielsko.pl
dr Joanna Nikodem joanna.nikodem@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Włodzimierz Raczek wlodzimierz.raczek@lo5.bielsko.pl
mgr Marcin Wygaś marcin.wygas@lo5.bielsko.pl
mgr inż. Bartłomiej Żywczak bartlomiej.zywczak@lo5.bielsko.pl
mgr Iwona Klemens język angielski iwona.klemens@lo5.bielsko.pl
mgr Bożena Gwiżdż-Urbaniec bozena.urbaniec@lo5.bielsko.pl
mgr Izabela Wiencek izabela.wiencek@lo5.bielsko.pl
mgr Joanna Garbiak-Wójcicka joanna.wojcicka@lo5.bielsko.pl
mgr Lucyna Barzycka język polski lucyna.barzycka@lo5.bielsko.pl
mgr Arkadiusz Suchodolski arkadiusz.suchodolski@lo5.bielsko.pl
mgr Urszula Zajączek urszula.zajaczek@lo5.bielsko.pl
mgr Aleksandra Babicz język niemiecki aleksandra.babicz@lo5.bielsko.pl
mgr Magdalena Czader magdalena.czader@lo5.bielsko.pl
mgr Teresa Kozik teresa.kozik@lo5.bielsko.pl
dr Ganna Sych ganna.sych@lo5.bielsko.pl
prof. dr hab. Carlos Dimeo język hiszpański carlos.dimeo@lo5.bielsko.pl
mgr Jerzy Jędryka

wiedza o społeczeństwie, 
historia

jerzy.jedryka@lo5.bielsko.pl
dr Sebastian Kuliński sebastian.kulinski@lo5.bielsko.pl
mgr Adrian Bakalarz wychowanie fizyczne adrian.bakalarz@lo5.bielsko.pl
mgr Sergiusz Filipiak sergiusz.filipiak@lo5.bielsko.pl
mgr Karolina Śliwińska karolina.sliwinska@lo5.bielsko.pl
mgr Robert Widuch robert.widuch@lo5.bielsko.pl
mgr Beata Odrobińska-Podsiadło geografia, przedsiębiorczość beata.podsiadlo@lo5.bielsko.pl
mgr Rafał Kaźmierczyk chemia rafal.kazmierczyk@lo5.bielsko.pl
dr Ganna Sych biologia ganna.sych@lo5.bielsko.pl
mgr Mirosław Flis edukacja dla bezpieczeństwa miroslaw.flis@lo5.bielsko.pl
mgr Monika Zawadzka-Adamiak plastyka monika.zawadzka@lo5.bielsko.pl
ks. mgr Tomasz Drabek religia tomasz.drabek@lo5.bielsko.pl
ks. mgr Mirosław Wądrzyk miroslaw.wadrzyk@lo5.bielsko.pl
mgr Edyta Jano pedagog edyta.jano@lo5.bielsko.pl
mgr Dominika Adamowicz psycholog dominika.pastusiak@lo5.bielsko.pl
mgr Agata Gałka-Czauderna biblioteka agata.galka@lo5.bielsko.pl