Konkurs historyczno-literacki "Pamięć nieustająca"

• 09-11-2016 20:40

6 listopada br. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Jerzego Jędryki wzięli udział w uroczystym podsumowaniu ogólnopolskiego konkursu historyczno-literackiego „Pamięć nieustająca”. Na uroczystości obecni byli: Adrian Bury, Michalina Gil, Kalina Kurowska, Wiktoria Pawlus, Agnieszka Pechcińska, Maria Torchalska i Romana Żmuda. Wśród nagrodzonych znaleźli się również Julia Sokołowska i Maksymilian Leszczyński, którzy nie mogli wyjechać na podsumowanie.

Nagrody i wyróżnienia w konkursie - organizowanym po raz czwarty przez Fundację Ostoja przy Wiśle - zostały przyznane w różnych kategoriach: prace literackie (Pechcińska), prace multimedialne (Żmuda, Leszczyński, Bury, Kurowska, Pawlus), dzieła artystyczne i albumy (Gil, Torchalska, Sokołowska).

Uroczystość odbyła się w Auli Auditorium Minus - dawnej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu.

Gratulujemy!