Kwalifikacje do zawodów okręgowych

• 08-12-2016 20:49

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskują kolejne kwalifikacje do okręgowych etapów olimpiad przedmiotowych. Do tej pory kwalifikacje uzyskało 15 uczniów w 5 olimpiadach (8 grudnia 2016 r.):

1. Olimpiada Języka Niemieckiego: Robert Kraut, Laura Meissner, Anna Buras

2. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej: Karolina Kręcioch, Filip Mordarski

3. Olimpiada Wiedzy Technicznej: Wiktor Kawa, Tobiasz Wojnar, Filip Malinowski, Łukasz Grzesiek

4. Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności: Krzysztof Boryczka, Ewa Dymek, Laura Meissner, Mikołaj Polak, Aleksandra Tlałka.

5. Olimpiada Wiedzy o Mediach: Karolina Rączka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!