Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies są przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiarów i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszenie struktury i zawartości serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mogą być również pliki cookies podmiotów trzecich, tj. dostawców narzędzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

Piątka brydżem stoi

Znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej, w dziedzinie brydża sportowego są udziałem naszych uczniów.

Para dziewcząt Natalia Suszanowicz / Dominika Lucka zakwalifikowała się do trzyparowej Reprezentacji Polski Juniorek. Zaś pary chłopców Jakub Pietrzak / Wojciech Okrzesik i Maksymilian Szemik / Mateusz Bakalarski awansowali do siedmioparowej szerokiej Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych.

Kolejna trójka naszych uczniów została powołana do brydżowej Kadry Śląska Młodzików. Są to: Antonina Ławik, Jan Luber i Magda Kapała.

Nasi uczniowie, odnoszący sukcesy w brydżu sportowym (od lewej):

Dominika Lucka, Natalia Suszanowicz, Wojciech Okrzesik, Mateusz Bakalarski, Jakub Pietrzak i Maksymilian Szemik.

Aż 15 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w brydżu sportowym. Są to: Dominika Lucka, Julianna Szymonek, Zuzanna Samojedny, Zofia Tepper, Maja Pacholec, Milena Gryzło, Marta Olek, Natalia Fręchowicz, Maria Skrok, Jakub Pietrzak, Wojciech Okrzesik, Maksymilian Szemik, Mateusz Bakalarski, Kami Życzkowski i Mikołaj Kubiczek.

Finałowe rozgrywki odbyły się pod koniec kwietnia w Skawinie.