Przejdź do treści Przejdź do menu

Piątka brydżem stoi

Znaczące sukcesy w skali ogólnopolskiej, w dziedzinie brydża sportowego są udziałem naszych uczniów.

Para dziewcząt Natalia Suszanowicz / Dominika Lucka zakwalifikowała się do trzyparowej Reprezentacji Polski Juniorek. Zaś pary chłopców Jakub Pietrzak / Wojciech Okrzesik i Maksymilian Szemik / Mateusz Bakalarski awansowali do siedmioparowej szerokiej Reprezentacji Polski Juniorów Młodszych.

Kolejna trójka naszych uczniów została powołana do brydżowej Kadry Śląska Młodzików. Są to: Antonina Ławik, Jan Luber i Magda Kapała.

Nasi uczniowie, odnoszący sukcesy w brydżu sportowym (od lewej):

Dominika Lucka, Natalia Suszanowicz, Wojciech Okrzesik, Mateusz Bakalarski, Jakub Pietrzak i Maksymilian Szemik.

Aż 15 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w brydżu sportowym. Są to: Dominika Lucka, Julianna Szymonek, Zuzanna Samojedny, Zofia Tepper, Maja Pacholec, Milena Gryzło, Marta Olek, Natalia Fręchowicz, Maria Skrok, Jakub Pietrzak, Wojciech Okrzesik, Maksymilian Szemik, Mateusz Bakalarski, Kami Życzkowski i Mikołaj Kubiczek.

Finałowe rozgrywki odbyły się pod koniec kwietnia w Skawinie.