Podziękowania dla Szkolnej Rady Rodziców

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, droga Społeczności Szkolna,

Pragniemy z radością poinformować, że nasza Szkoła otrzymała, wykonany ze spiżu przez słynną ludwisarnię braci Kruszyńskich – dzwon żeglarski, ufundowany przez Szkolną Radę Rodziców. Uroczystość rozwiązania dzwonu oraz wybicia pierwszych „szklanek” przewidziana została na 18 kwietnia br. podczas Dni Otwartych V LO.

Z całego serca chcielibyśmy podziękować Szkolnej Radzie Rodziców za niezwykłe wsparcie i zaangażowanie w zakup dzwonu żeglarskiego z logo miasta Bielska-Białej oraz V Liceum Ogólnokształcącego. Wasza hojność i entuzjazm są nie tylko inspirujące, ale także przynoszą wiele korzyści dla naszej społeczności szkolnej. Poprzez ten symboliczny gest, możemy nie tylko dumnie reprezentować nasze piękne miasto, ale także podkreślać tożsamość samej szkoły w każdej żeglarskiej aktywności.

Dzięki Państwa zaangażowaniu, promujemy aktywność fizyczną wśród naszych uczniów, rozwijając zarówno ich umiejętności indywidualne, jak i umiejętności pracy zespołowej na wodzie. Dodatkowo, inicjatywa ta buduje silniejsze więzi społecznościowe, integrując nasze rodziny, nauczycieli i lokalną społeczność wokół wspólnego celu. Bardzo dziękujemy za pomoc w stworzeniu pamiątki, która będzie cieszyć nasze serca przez wiele lat. Dzwon ten będzie nie tylko użytecznym elementem żeglarskiej tradycji naszej szkoły, ale także cennym symbolem naszych żeglarskich przygód i wspólnych doświadczeń.

Jednocześnie wyrażamy ogromną radość za wparcie nadzwyczaj cennej inicjatywy, dotyczącej wyposażenia dwóch ważnych dla Uczniów pracowni – obecnej pracowni fizycznej i przyszłej pracowni chemicznej.

Jeszcze raz, z całego serca, dziękujemy Szkolnej Radzie Rodziców V LO za wsparcie i zaangażowanie w naszą społeczność szkolną. To właśnie dzięki Wam tworzymy niezapomniane chwile i budujemy wartości, które przetrwają przez wiele lat.

Z wyrazami szacunku, Dyrekcja V LO