Przejd藕 do tre艣ci Przejd藕 do menu

Regaty "Ma-Fi-I" 2.0 - Podsumowanie 馃弳馃摎馃帀

馃帀馃摎馃弳 Regaty "Ma-Fi-I" 2.0 - Podsumowanie 馃弳馃摎馃帀
6 grudnia nasza szko艂a by艂a 艣wiadkiem niezwyk艂ej rywalizacji umys艂ów! W Regatach "Ma-Fi-I" 2.0 uczestniczy艂o a偶 sze艣膰 dru偶yn z klas pierwszych, które zmierzy艂y si臋 w zadaniach z Matematyki, Fizyki i Informatyki.
馃憦 Dzi臋kujemy Panu Markowi My艣li艅skiemu, dyrektorowi szko艂y, za powitanie uczestników i wsparcie wydarzenia. Stowarzyszenie V LO Bielsko-Bia艂a - podzi臋kowania za pomys艂 i organizacj臋 馃挭
馃専 Dru偶yny, które wzi臋艂y udzia艂:
1A - Dru偶yna Pier艣cienia: Adam Dziula, Pawe艂 Korzeniowski, Dorota Kosek
1B - KGW: Karol Firnis, Bartosz Sosna, Jonasz Stysiak
1C - Misie Pedra: Jan Stanecki, Piotr Szopa, Marcin Wojty艂a
1D - MGA: Katarzyna Duda, Stanis艂aw G艂ogowski, Pawe艂 Szafraniec
1E - Jeste艣my Jak Komputer: Franciszek B艂asiak, Grzegorz Gach, Tymon Zglinicki
1F - Matematyczne Czo艂gi: Filip Komendera, Micha艂 Skowro艅ski, Emil J臋drzejewski
馃弲 Wyniki rywalizacji:
馃 1 miejsce: Dru偶yna Pier艣cienia z 1A
馃 2 miejsce: Misie Pedra z 1C
馃 3 miejsce: KGW z 1B

馃巵 Wszyscy uczestnicy wykazali si臋 niezwyk艂ym zaanga偶owaniem i otrzymali upominki. Zwyci臋zcy dodatkowo otrzymali specjalne nagrody. Gratulacje!
馃幎 Ca艂a zabawa odbywa艂a si臋 w rytmie szant, a za oknem towarzyszy艂 nam pi臋kny zimowy krajobraz. Nawet Miko艂aj znalaz艂 chwil臋, aby nas odwiedzi膰! 馃ざ
馃 Zadania zosta艂y przygotowane przez naszych nauczycieli: Tomasz Szymczyk (Matematyka), Andrzej Ko藕mic (Fizyka) i Bart艂omiej 呕ywczak (Informatyka).
馃憦 Specjalne podzi臋kowania dla Ekipy Maturzystów z 4C 馃oraz Janka z 4B za fantastyczne prowadzenie zawodów! 馃挜
Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i wolontariuszom za stworzenie tego niezapomnianego wydarzenia! Do zobaczenia w przysz艂ym roku! 馃専
#mvloga #RegatyMaFiI 馃帗馃捇馃敩