Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019-2020

• 30-08-2019 14:08

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się 2 września 2019 r. o godz. 9:00.
Zapraszamy także na mszę świętą, która będzie odprawiona w katedrze św.Mikołaja o godz. 8:00.

O godzinie 9:00 klasy pierwsze po szkole podstawowej spotykają się na świetlicy.

Po spotkaniu z wychowawcami udają się do sal

• 1A  Krzysztof Gacek sala 102 (1 piętro)
  • 1B Teresa Kozik sala 10 (parter)
  • 1C  Bartłomiej Żywczak sala 204 (2 piętro)
  • 1D Iwona Klemens sala 203 (2 piętro)

Klasy pierwsze po gimnazjum udają się z wychowawcami do sal:

•   1a Sebastian Kuliński (w zastępstwie Edyta Jano) sala 104 (1 piętro)
  •   1b Katarzyna Zarębska sala 14 (parter)
  •   1c Izabela Wiencek sala 107 (1 piętro)
  •   1d Arkadiusz Suchodolski 201 (2 piętro)

Około  godziny 11:00 klasy 1 po gimnazjum i 1ABC po szkole podstawowej piszą test z języka angielskiego na podstawie którego uczniowie będą przydzielani do grup językowych.

Test trwa 45 minut.

Klasy 2 i 3 spotykają się z wychowawcami w następujących salach:

• 2a sala 103
  • 2b sala17