Stypendium Prezydenta Bielska-Białej

• 27-09-2022 9:24

Aż 15 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych jednorazowym stypendium Prezydenta
Miasta Bielska-Białej za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022. Ich wręczenie
odbyło się 6 września w Ratuszu, gdzie zebrali się wszyscy wyróżnieni.
Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się:
Małgorzata Matusiak, Mateusz Gabzdyl, Dawid Malarz, Jakub Pach, Paweł Pochwalski, Marcel Wojniewski, Justyna Pieczonka, Filip Zuziak, Franciszek Ślusarczyk oraz już obecni absolwenci: Michał Ciapka, Jarosław Socha, Michał Płachta, Paweł Rusak, Makary Grad i Mateusz Nowak.
W trakcie całej uroczystości, głos zabrała Justyna Pieczonka, która zwróciła się do
Prezydenta, Naczelnik Wydziału Sportu i Edukacji, nauczycieli oraz dyrektorów szkół. W
swoim przemówieniu dziękowała im za docenienie starań i ciężkiej pracy, możliwość
dalszego rozwoju oraz za dodanie pewności siebie, której wielu młodym osobom nadal