Uroczyste zakończenie XX edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego

1) W dniu 8 maja  2023 roku w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie XX edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego.

Konkurs ten jest przeznaczony dla uczniów klas 1 i 2 liceum.

Uczniowie naszego szkoły uzyskali wyniki:

-Trzech laureatów

Knapik Mateusz kl 1B

Kosek Paweł kl 2B

Synowiec Karol kl 2A

-wyróżnienie

Nawrocki Paweł kl 1F

-tytuł finalisty

Gunia Kamil kl1F

Hutny Emilia kl2A

Wawryków Joanna  kl 2A

------------------------------------------------------

Podsumowane też zostały wyniki Konkursu matematycznego Kangur 2023

-laureaci   w kategorii klas IV

Antończyk Radosław

Gabzdyl Mateusz

Ogólnie

- wynik bardzo dobry  uzyskało    10 uczniów

- wyróżnienie  34 uczniów.

Gratulujemy!