Przejdź do treści Przejdź do menu

VLO gra razem z WOŚP!

Finał WOŚP już w niedzielę 30 stycznia. A bielski sztab Orkiestry mieści się w naszej szkole (ul. Lompy 10).

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. Sztab WOŚP w Bielsku-Białej już po raz czwarty mieści się w naszej szkole (ul. Lompy 10).

Profil FB naszego sztabu - KLIKNIJ TUTAJ.
Strona www naszego sztabu - KLIKNIJ TUTAJ.
Nasz e-mail: wosp.lo5bielsko@gmail.com
Nasz telefon: 572 538 509

Tego dnia w całym Bielsku spotkać będzie można wolontariuszy uzbrojonych w serduszka i skarbonki. O godzinie 15:00 na Starym Rynku ruszają finałowe koncerty. Punktualnie o 20:00 rozbłyśnie Światełko do nieba! Podczas tegorocznej edycji zbieramy pieniądze na sprzęt dla okulistyki dziecięcej.

Z tymi skarbonkami wolontariusze ruszą na miasto w niedzielę 30 stycznia.

Skarbonki dla wolontariuszy są już gotowe.

Nasz licealny sztab zrodził się z inicjatywy uczniów. Aktualnie łączy równą setkę wolontariuszy, w tym wielu uczniów naszej szkoły.

Choć przed nami jeszcze prawie dwa tygodnie sztabowego zamieszania i prac, jest to dobry moment, aby gorąco podziękować uczniom VLO zaangażowanym w pracę Sztabu. Są to: Julka Polaczek, Ania Pyrda, Wiktoria Szklarska, Dagmara Jakubiec, Weronika Pasieka, Kinga Bagińska, Ola Gawlas, Łukasz Szubert, Amelia Gardaś, Justyna Pieczonka, Dagobert Kluczny, Ania Szary, Agata Żurowska, Ola Włosińska, Ami Jędrej i Klaudia Kuźnik.
Możemy skutecznie działać dzięki wsparciu i doświadczeniu naszych absolwentów: Kacpra Sikorskiego i Oli Stojanowskiej.
W działaniu wspierają nas także wspaniali nauczyciele i pedagodzy, państwo: Edyta Jano (szefowa sztabu), Włodzimierz Raczek, Beata Podsiadło, Jerzy Jędryka, Lucyna Barzycka, Sławomir Herma, Dominika Adamowicz i Dawid Kotrys.

Składanie skarbonek.

Prace sztabu ruszają na wiele tygodni przed finałem.

Właśnie dzięki wam możemy grać głośno i grać razem! Mimo ciężkich czasów pokażemy, że siła empatii i wspólny zapał jest nie do pokonania i ma prawdziwą moc.

Chcesz dorzucić się do sztabowej e-skarbonki? KLIKNIJ TUTAJ.

Nasze skarbony znaleźć można w zakładach, sklepach i kawiarniach na terenie Bielska-Białej. A w niedzielę 30 stycznia - w rękach wolontariuszy.