IV Olimpiada Innowacji Technicznych w Mechanice - LAUREAT
W IV Olimpiadzie Innowacji Technicznych w Mechanice uczniowie:
Mikołaj Kurowski, Mateusz Śliwa i Jakub Zipser zajęli III miejsce w finale centralnym i uzyskali tytuł laureata olimpiady.
Uroczyste podsumowanie Olimpiady Innowacji Technicznych w Mechanice odbyło się 20 maja 2026r. w Warszawskim Domu Techniki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


