Kolejny udany rok sportowy V LO
W dniu 16 czerwca o godzinie 9.00 w sali sesyjnej bielskiego ratusza odbyło się sportowe podsumowanie roku szkolnego 2025/2026. Zaproszenia na spotkanie otrzymało 6 najlepszych szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W tym gronie nie mogło zabraknąć V LO.
Nasza szkoła zajęła 2 miejsce w mieście w klasyfikacji łącznej (uwzględniającej wszystkie dyscypliny sportowe) w kategorii szkoły ponadpodstawowe - chłopcy.
Największym osiągnięciem było 1 miejsce w mieście w siatkówce chłopców oraz 5 miejsce w województwie śląskim.
Gratulacje!!!